Sesja dla noworodka – Starogard

Sesja dla noworodka – Starogard

Sesja dla noworodka to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Pierwsze chwile z nowo narodzonym maleństwem przynoszą wiele radości.
Małe rączki, stópki… czas tak szybko mija. Wasze maleństwo tylko przez chwilę jest tak delikatne i nieporadne – takie słodkie.
Pierwsze dwa tygodnie jego życia miną szybciej niż myślisz. Dlatego już dziś zarezerwuj swoją sesję noworodkową.
Kliknij tutaj i umów się na sesję.

Sesja dla noworodka – kiedy zrobić rezerwację?

Najlepszy czas na dokonanie rezerwacji terminu sesji noworodkowej to czas ciąży. Maksymalnie w ostatnim miesiącu zadzwoń i zarezerwuj wstępnie sesję.
Ostateczny termin ustalamy zaraz po narodzinach. Noworodkowa sesja zdjęciowa powinna zostać wykonana między 5 a 14 dniem życia maluszka.
Maksymalnie sesję możemy wykonać do końca trzeciego tygodnia życia.

sesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansk_Marta_Anhalt

sesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansk_Marta_Anhalt

Sesja dla noworodka – dodatki i gadżety na sesji

Każda sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym studio. Posiadam mnóstwo dodatków do sesji, które pięknie dopełnią nasze zdjęcia. Mam ubranka, kocyki, opaski, misiaczki oraz szereg pięknych mis i koszyczków, dzięki którym możemy pięknie ułożyć Waszego szkraba.
Z natury jestem minimalistką i staram się aby dodatki nie przytłoczyły całego zdjęcia. Najważniejsza dla mnie jest Wasza miłość, radość i wszystkie pozytywne emocje.
Staram się pokazać to na zdjęciach wspólnych, na które serdecznie Was namawiam.

Sesja dla noworodka – co założyć na wspólne ujęcia?

Sesja noworodkowa rządzi się swoimi prawami. Najlepsze i ponadczasowe są jasne kolory – biel, beż oraz wszystkie pastele.
Najważniejsze, żeby na ubraniach nie było dużych aplikacji i nadruków. Będą one zaburzały odbiór zdjęcia.

Im bardziej spójnie się ubierzecie, tym odbiór zdjęcia będzie przyjemniejszy.

Oczywiście jeśli lubicie ciemne kolory nie ma żadnego problemu – zachęcam wtedy do tego byście ubrali czarne t-shirty. Zdjęcia wykonamy na czarnym tle

sesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansksesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_dla_noworodka_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhalt

Uwielbiam noworodki we wszystkich kolorach. Moje ulubione pastelowe stylizacje zawsze królują na sesji. Wykonuję jednak zdjęcia w różnych stylizacjach. Również bardziej intensywnych kolorystycznie i ciemniejszych. Nigdy nie narzucam klientom kolorystyki sesji. Jeśli macie ochotę na konkretny kolor sesji – bo taki będzie ślicznie pasował do ścian w pokoiku maleństwa – powiedzcie mi o tym przed sesją, żebym mogła się przygotować.

Spotkajmy się w moim studio.

sesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhaltsesja_zdjeciowa_noworodkowa_Starogard_Gdansk_Marta_Anhalt

 

Dodaj Komentarz
Dodaj komentarz...

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij pola *