Sesja zdjęciowa w plenerze zimą – Trójmiasto

Sesja zdjęciowa w plenerze zimowym

Sesja zdjęciowa w plenerze, zimą? Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z magicznego, rodzinnego pleneru Małej Ady.
Taka sesja fotograficzna to nie tylko wspomnienia i emocje zatrzymane w kadrze, to przede wszystkim świetna zabawa
i pretekst do spędzenia razem chwil na świeżym powietrzu.

Dziecięca sesja zdjęciowa w moim studio to wielka frajda dla dzieci i rodziców. Sesje fotograficzne odbywają się w atmosferze pełnej ciepła i humoru.
Nawet gdy na dworze ziąb i mróz. Warto wyjść w plener, żeby mieć cudowną pamiątkę w postaci magicznych zdjęć w na dworze.

Zobacz galerię innych  zdjęć z plenerów jakie wykonywałam kliknij tutaj.

sesja_zdjeciowa_w_plenerze_zima

Co najbardziej lubią Twoje dzieciaki? Śnieg, sanki i wygłupy z rodzicami. Lepienie bałwana i śniegowe kule. Wszystko uwiecznione na zdjęciach. Fotograficzna pamiątka na całe życie.
Jeśli jeszcze się zastanawiasz, jaki prezent sprawić swoim najbliższym… Zadzwoń. Opowiem Ci jak się przygotować do sesji zdjęciowej. Podpowiem jakie kolory ubrań wybrać, zaproponuję Ci miejsce pleneru zdjęciowego. Każda sesja fotograficzna powinna być jedyną i niepowtarzalną pamiątką, dlatego uwiecznię Was takimi jakimi jesteście – z tej najlepszej strony.
Zapraszam do kontaktu. W plenerze możemy wykonać sesję dziecięcą, rodzinną sesję fotograficzną a także sesję kobiecą.

Sesje zdjęciowe wykonuję najczęściej w mojej najbliższej okolicy. Spotkajmy się Starogard Gdański, Skarszewy, Zblewo, Gdańsk a także Gdynia, Sopot – Trójmiasto.

Kiedy wykonać sesję zdjęciową w plenerze?

Zawsze jest dobry czas na sesję fotograficzną w plenerze. Wszystko zależy od wieku dzieci oraz Waszych chęci. Zabawy w plenerze to najlepsza forma spędzania wolnego czasu z dziećmi. Dlatego zdjęcia w plenerze to mnóstwo pozytywnych emocji. Zabawa śniegiem, wygłupy i łaskotanie. Magiczne opowieści o zieleni i budzącej się do życia przyrodzie podczas wiosennych spacerów. Sesja zdjęciowa w plenerze to coś więcej niż zwykłe zdjęcia.

Mamy mnóstwo zdjęć w telefonie, po co nam fotograf?

Sesja fotograficzna w plenerze to nie lada gratka dla każdej rodziny.  W dobie aparatów w telefonach robimy mnóstwo zdjęć. Niestety na zdjęciach przeważnie jest tylko nasze dziecko, albo nasze dzieci z jednym z rodziców. Podsumowując – mamy mnóstwo zdjęć, ale mało zdjęć rodzinnych. Sesja zdjęciowa w plenerze to najlepszy wybór.  Kiedy to fotograf robi Wam zdjęcia, możecie skupić się tylko na sobie. Na łączących Was relacjach i uczuciach. Wreszcie możecie pokazać 100% Waszej rodzinki. Cudownie jest być po drugiej stronie, byście mogli cieszyć się chwilą.

Dodaj Komentarz
Dodaj komentarz...

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij pola *